Ledning & Kontakt

Linda Conner Lehtinen
Ordförande DIF AF

linda.lindstrom@difaf.se
Kan besvara frågor om verksamheten i stort, seriespel med mera.

Kelly Martin
Ekonomi

kelly.martin@difaf.se

Carlos Barillas
Sportchef / head coach för damlaget

carlos.barillas@difaf.se
Emma Jonsson
Lagledare flagglaget

emma.jonsson@difaf.se
Anita Elweskiöld
Kassör

anita.elweskiold@difaf.se
Katarina Olsson
Vice ordförande / bokare av fotbollsplaner

katarina.olsson@difaf.se
Anette Leslie
Lagledare damlaget

dam@difaf.se
Johanna Jansson
Ansvarig sociala medier och webb

johanna.jansson@difaf.se
Johan-Daniel Härtén Vinter
Head coach för juniorer

junior@difaf.se
Xavier Viteri
Head coach för herrlaget

xavier.viteri@difaf.se
Martina Karlsson
Materialansvarig (såsom skydd, träningsutrustning etc.)

material@difaf.se